آشنایی با بازی های Draconius GO، Star Walk 2 و Ingress Prime، چند بازی موبایلی AR
آشنایی با بازی های Draconius GO، Star Walk 2 و Ingress Prime، چند بازی موبایلی AR

آشنایی با بازی های Draconius GO، Star Walk 2 و Ingress Prime، چند بازی موبایلی AR، اگر شما تصمیم گرفته‌اید زندگی سالم‌تر و شادتری داشته باشید، پس بهتر است تا جایی که می‌توانید ورزش کرده و سرتان را با فعالیت‌های ورزشی در فضای باز گرم کنید. این رویه موجب می‌شود تا شما هوای آزاد بیشتری را استشمام کنید. همچنین کاهش میزان سطح استرس، بهتر شدن وضعیت خواب و قدرت بیشتر در حفظ انرژی از دیگر مزیت‌های این سبک زندگی است.

بازی Draconius GO

مکانیسم بازی Draconius GO تقریبا شبیه به Pokemon Go به نظر می‌رسد اما این بازی بیشتر برای افرادی مناسب‌تر است که می‌خواهند انواع و اقسام اژدها را در نقاط مختلف در فضای باز یافته و آنها را دریافت کنند. به همین دلیل، هدف اصلی بازی کاملا سر راست و خطی است. شما باید در نقشه به اکتشاف تخم اژدهاهای مختلف بپردازید. شاید شما خیلی اتفاقی برای مثال با یک بری‌دیلو که نوعی نایاب از اژدهاست مواجه شوید.

شما می‌توانید با تجربه‌ی بیشتر بازی، سطح خود را ارتقا داده، جادوهای جدید را یاد گرفته، اشیای جادویی را جمع‌آوری کرده و در نهایت در نبردهای بین چند اژدها شرکت کنید. بنابراین، بازی Draconius GO نه تنها به شما انگیزه برای فعالیت در فضای باز می‌دهد، بلکه این بازی می‌تواند همچنین موجب یافتن دوست در جامعه شود.

بازی Star Walk 2

جنب‌وجوش در فضای آزاد صرفا محدود به زمان روز نبوده و گاهی اوقات پیاده‌روی شبانه، برای سلامت روحی و فیزیکی شما سودمندتر و جذاب‌تر خواهد بود. بازی Star Walk 2 دقیقا در همین راستا موفق شده بازیکن‌ها را در هنگام شب بیرون بیاورد؛ افرادی که عاشق اخترشناسی بوده یا علاقه دارند درباره‌ی ستاره‌ها اطلاعات بیشتری داشته باشند.

بازی Star Walk 2 یک بازی موبایل AR بی‌نظیر به شمار می‌رود که کار کردن با آن فوق العاده آسان است. پس از اجرای بازی تنها کاری که بازیکن باید انجام بدهد، نشانه گرفتن موبایل به سمت آسمان برای یافتن ستاره‌ها، ماهواره‌ها، سیاره‌ها و سایر متعلقات کهکشان است. شما می‌توانید روی تصاویر به دست آمده در محیط این بازی ضربه زده تا با مدل‌های سه بعدی یا اطلاعات بیشتر آن آشنا شوید.

بازی Ingress Prime

شبیه به سایر بازی‌های موبایل AR، شما در بازی Ingress Prime هم باید با حرکت در دنیای واقعی به اکتشاف رازهای مختلف در داخل بازی بپردازید. این بازی هم بهانه‌ی بسیار خوبی برای تجربه‌ی هوای آزاد و تحرک در فضای باز به حساب می‌آید. با این اوصاف، به دلیل وجود مولفه‌های تخیلی مثل پورتال‌ها و سلاح‌های فوق پیشرفته، این بازی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که عاشق داستان‌های علمی-تخیلی هستند.

پس از نصب و اجرای بازی، در همان ابتدا باید یک حزب را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه،‌ شما می‌توانید واحدی را تحت عنوان XM جمع‌آوری کرده تا به مرور ارتقا پیدا کنید. شما می‌توانید وارد ماموریت‌های جانبی فوق العاده جذاب و بامزه شده یا پورتال‌ها را هک کرده تا آیتم‌های بیشتری را جمع‌آوری کنید.

ریپورتاژ آگهی