آشنایی با بازی های Jurassic World Alive، ZRX و Pokémon GO، چند بازی موبایلی AR
آشنایی با بازی های Jurassic World Alive، ZRX و Pokémon GO، چند بازی موبایلی AR

آشنایی با بازی های Jurassic World Alive، ZRX و Pokémon GO، چند بازی موبایلی AR، آیا دلتان می‌خواهد خارج از منزل و در فضای آزاد تحرک داشته باشید اما چندان حوصله یا انگیزه‌ای برای این کار ندارید؟ در این مقاله قصد داریم چند بازی موبایل AR رایگان را معرفی کنیم که به شدت برای جنب‌وجوش در فضای باز مناسب هستند؛ بازی‌های ویدیویی جذابی که برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده‌اند. با ما همراه باشید.

بازی Jurassic World Alive

بازی Jurassic World Alive یک بازی موبایل بی‌نقص محسوب می‌شود؛ به خصوص برای افرادی که عاشق دنیای دایناسورها هستند و دلشان می‌خواهد بیشتر با گونه‌های مختلف دایناسورها آشنا شوند.

هدف بازی در این مسئله نهفته تا بازیکن روی نقشه حرکت کرده تا بتواند دایناسورهای مختلف را از گوشه و کنار نقشه جمع‌آوری کرده و در نهایت دایناسورها را در نبردهای PvP رو در روی یکدیگر قرار دهد. علاوه بر این موضوع، شما می‌توانید دایناسورهای منحصر به فرد خود را با استفاده از آزمایشگاه درون بازی و همین‌طور DNA که خودتان جمع‌آوری می‌کنید بسازید.

ZRX

بازی ZRX در واقع تنها برنامه‌ در این لیست است که با هدف تناسب اندام و فیتنس توسعه پیدا کرده است. بازی به شما اجازه می‌دهد تا داستان خلاقانه‌ای را انتخاب کنید. سپس شما تصمیم می‌گیرید که چطور دلتان می‌خواهد بازی را اجرا کنید. طبیعتا بر اساس نوع حرکت شما، داستان هم پیش می‌رود.

احتمالا شناخته‌شده‌ترین خط داستانی، Zombies, Run! است. این حالت داستانی یک برنامه‌ی دویدن برای مبتدیان است که به کاربرها اجازه می‌دهد با تاکتیک‌های مختلف در طول یک مسیر بدوند. در واقع، زنده ماندن شما از دست زامبی‌ها با انجام طیف متنوعی از ماموریت‌های خطرناک، هدف اصلی این داستان به شمار می‌رود.

بازی Pokémon GO

در بحث بازی‌های موبایل AR نمی‌توان بازی Pokémon GO را نادیده گرفت؛ چرا که این بازی در زمان انتشار به شدت سر و صدا به پا کرد. بازی Pokémon GO همچنان یکی از جذاب‌ترین بازی‌های موبایل AR بعد از این همه سال تلقی می‌شود.

انجام این بازی چندان سخت نیست. شما صرفا باید حرکت کرده و با کشف پوکمون‌های مختلف آنها را شکار کرده و در مرحله‌ی بعد به آنها آموزش دهید. شما قادر هستید با انجام بازی‌های بیشتر، سطح خود را به موازات پوکمون خود ارتقا دهید.

علاوه بر موارد گفته شده، شما پس از ده هزار قدم می‌توانید به دنبال باشگاه‌هایی در پیرامون خود باشید. شما به راحتی می‌توانید به تیم‌های مختلف ملحق شده و پوکمون خود را وارد رقابت با سایرین کنید.

ریپورتاژ آگهی